SINCE 1960


Koçlar Otomotiv , günümüzün teknolojik imkanlarını takip eden ve kullanan, bünyesindeki mühendis, teknisyen ve tecrübeli çalışan kadrosu ile toplam kalite yönetim sistemini benimsemiş, otomotiv sektöründe çeşitli parçaların üretimini yapmaktadır.

Koçlar, 1960’lı yıllarda OEM, OES, AFTERMARKET tedarikçisi olarak başlamış ve çelik, dövme, döküm, alüminyum gibi metallerden imal edilen aksam parçaları ve tüm diferansiyel, dişli üretim, sistem parçalarını üretmeye başlamıştır.

Firmamızda ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi kullanılmakta olup, kalite politikamız gereği müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, teknolojik imkanların kullanımını üretim faaliyetlerine yansıtarak üretimimizi hızlı ve kaliteli bir seviyeye getirmek olacaktır. Tüm ürün ve hizmetlerimizin etkinliği gelişen bir kalite yönetimi, müşteri odaklı anlayış içerisinde, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin ortak katılımı ile verimli ve ekonomik bir biçimde müşteri istek ve kalite standartlarını uygun olarak istenilen teslimat süresinde üretim yaparak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hammaddelerin imalattan parçaların son üretimine ve bunlarla ilişkin bilgilerin kaynaktan tüketileceği noktaya kadar etkin bir şekilde akış depolaması ve kontrol edilmesi sürecinin her düzeydeki yöneticiyi ilgilendirdiğinin bilincindeyiz.