SINCE 1960

Koçlar Otomotiv , günümüzün teknolojik imkanlarını takip eden ve kullanan, bünyesindeki mühendis, teknisyen ve tecrübeli çalışan kadrosu ile toplam kalite yönetim sistemini benimsemiş, otomotiv sektöründe çeşitli parçaların üretimini yapmaktadır.

Koçlar, 1960’lı yıllarda OEM, OES, AFTERMARKET tedarikçisi olarak başlamış ve çelik, dövme, döküm, alüminyum gibi metallerden imal edilen aksam parçaları ve tüm diferansiyel, dişli üretim, sistem parçalarını üretmeye başlamıştır.

Firmamızda ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi kullanılmakta olup, kalite politikamız gereği müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, teknolojik imkanların kullanımını üretim faaliyetlerine yansıtarak üretimimizi hızlı ve kaliteli bir seviyeye getirmek olacaktır. Tüm ürün ve hizmetlerimizin etkinliği gelişen bir kalite yönetimi, müşteri odaklı anlayış içerisinde, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin ortak katılımı ile verimli ve ekonomik bir biçimde müşteri istek ve kalite standartlarını uygun olarak istenilen teslimat süresinde üretim yaparak müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaktır.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hammaddelerin imalattan parçaların son üretimine ve bunlarla ilişkin bilgilerin kaynaktan tüketileceği noktaya kadar etkin bir şekilde akış depolaması ve kontrol edilmesi sürecinin her düzeydeki yöneticiyi ilgilendirdiğinin bilincindeyiz.

Misyonumuz

En kaliteli ürünü en uygun fiyatla müşterilerimize ulaştırmak ve sahip olduğumuz değerlerle sektörde öncü olmak.

Vizyonumuz

Düşünün ki , Dünyanın dört bir yanında işinizi kolaylaştıran otomobiller ve araçlar var. Biz onlar için ‘hareketine yön ver’ sloganımızla çıktığımız bu yolda, transmisyon, diferansiyel, dişli sistemlerini geliştiriyoruz ve üretiyoruz. Vizyonumuz, sektörün öncü ve kaliteli markası olmak, belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak için azimle çalışmak ve müşterilerimiz tarafından ilk tercih edilecek firmalar arasında olmaktır. Çeşitliliğimizle, kalitemizle, üretim kapasitemizle OEM, OES ve Aftermarket olmak üzere markamızı, dünyanın dört bir yanında bir numaralı transmisyon, diferansiyel, dişli üreticisi yapmaktır.

ÜRETİME OLAN TUTKUMUZA İNANIRIZ

Hammaddeden son ürüne kadar ki tüm süreçleri takip eden mekanizmamız sayesinde üretimde başarılı olmayı hedefleriz.

Onaylı tedarikçi zincirimiz, sistemimizin ayrılmaz bir parçası olarak benimseriz.

Üretim başarımızı dürüstlüğümüz, doğruluğumuz ve etik iş uygulamalarımız ile güven kazanırız, doğruluk ve yüksek iş ahlakını temel alan standartlarla çalışmak işimizin özünün bir parçasını oluşturur.

Kaliteden ve zamandan asla taviz vermeyiz performansları ölçeriz.

İLHAM OLMAYA İLHAM VERMEYE İNANIRIZ

Takım olarak çalışırız ve sürekli iyi olmayı hedefleriz.

Olumlu düşünürüz ve olumsuzlukların üstesinden gelmeyi benimseriz.

Birbirimizi geliştirir ve sürekli gelişime açık olarak hareket ederiz.

Objektif olarak durumunuza ortak olmayı firma olarak benimseriz.

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMLARA İNANIRIZ

Oluşabilecek tüm sorunları ve krizleri, sorumluluk alarak çözümleriz.

Müşterimize önem ve değer katan çözümler üretiriz.

Sorumluluk ve değer katan, çözüme ulaştıracak fikirler geliştirmeye inanırız.

Eylemlerimiz ve kararlarımıza karşı sorumluluk ve çözüm odaklı olduğumuzu kanıtlarız.

GÜÇLÜ İŞ BİRLİKTELİKLERİNE İNANIRIZ

Müşterimizle sürdürülebilir ilişkiler kurarız.

Müşterilerimize güven yaratırız ve onların düşüncelerini kendi düşüncemiz olarak sayarız.

Pratik düşünüp güçlü iş birliktelikleri kurarız.

Etkin ve olması gerektiği gibi sağlam iş ortaklıkları kurarız.